Nieruchomości zamieniają się w kupę gruzów

Nieruchomości zamieniają się w kupę gruzów

deweloper (8)Temat UFO nie sprzedaje się już dzisiaj tak dobrze jak w czasach świetności serialu „Z archiwum X”. Fantastyka naukowa powiedziała już chyba na temat obcych wszystko co mogła mieć do powiedzenia. Nawet najbardziej zagorzali fani filmów science fiction przestali szykować się na wojnę z kosmitami, a zaczęli szykować się na apokalipsę zombie lub zagładę nuklearną.

Wyobraźmy sobie jednak, że nad naszym miastem pojawia się ogromne UFO, które swoim rozmiarem przekracza wszystko, co kiedykolwiek widzieliśmy na oczy, po czym za pomocą nieznanej broni zaczyna nasze miejsce zamieszkania metodycznie niszczyć. Widzimy jak dezintegracji ulega cała architektura, jak kolejne nieruchomości zamieniają się w kupę gruzów.
Co nam pozostaje? Ucieczka? Ale dokąd? Walka? Ale jak walczyć z przeciwnikiem, który dysponuje technologią zdecydowanie przewyższającą to, czym dysponuje nasza armia? Negocjować? Ale jak negocjować z obcymi, którzy nas nie rozumieją? I co mielibyśmy im zaoferować? To naprawdę ponura wizja.

Ciekawe wpisy tematyczne o budownictwie: