Osiedle Kraszewskiego Otwock

Osiedle Kraszewskiego Otwock

O inwestorze

Inwestorem jest spółka VIP DEWELOPMENT, która istnieje od 2008 roku i działa do dnia dzisiejszego w branży budowlanej. Celem założenia spółki była realizacja inwestycji mieszkaniowej w podwarszawskim Otwocku przy ulicy Ignacego Kraszewskiego.

Naszą misją jest spełnianie marzeń klientów o własnym mieszkaniu. Ich radość i zadowolenie to największa satysfakcja jaką możemy osiągnąć z naszej pracy. Realizowanie marzeń o wyjątkowym i własnym mieszkaniu jest naszym podstawowym celem.

Regulamin użytkowania strony

Właścicielem strony jest firma Vip Development. Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są prawami autorskimi. Jakiekolwiek powielanie lub używanie przedmiotów takich jak obrazy, zdjęcia, kod źródłowy lub teksty, w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanych, jest zabronione, o ile dokonywane jest bez zgody autora.

Właściciel strony nie odpowiada za informacje, nie działające linki oraz opinie wyrażane na stronach do których prowadzą linki ze strony netneet.eu W razie wystąpienia jakichkolwiek szkód poprzez użycie tych informacji, odpowiedzialny być może jedynie autor tych stron, nie zaś osoba, która wykonała linki do nich. Wszelkie naruszenia regulaminu użytkowania strony ścigane będą na podstawie kodeksu karnego, kwestie sporne wynikające z niewłaściwego użytkowania strony rozwiązywane będą na drodze sądowej z powództwa cywilnego.